ucbasaktarim.com: Gübre Serpme Makinaları

Üçmebdeak Ziraat, ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri midein ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına tatminkâr olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Yönlü maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve barınma zeminını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik yapmaya mebdeladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok önemsiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşıtlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istek ve ekincilik kolünün tedricen çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Teknoloji ile bile gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri üzere ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca yalnızca ekincilik kolü değil, ülkenin dış satım hacmi de tedricen artmaktadır.

Üçmebdeak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en elleme hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile dinamik ve kuvvetlü beşer deposuna mevla olan Üçmebdeak Ziraat, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam ölçü sağlayan Üçmebdeak Ziraat; çok Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sabah akşam yükseltmektedir. Baki gelişim ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üçmebdeak Ziraat ürünlerinin hem dar içinde hem de dar dışında güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçmebdeak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin tatminkâr ve muvazeneli bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve sevap bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile zait kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimkâr bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha azca efor tüketme ederek çok daha esenlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok daha esenlıklı sözır ve toprağınızdan daha lüks kâr ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması midein kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha verimkâr bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en cesim ihtiyaçları olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha verimkâr meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Ziraat olarak bir öteki ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine yüklenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden yüklenmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da zahir bir trap kazısına unutmak midein yaygın olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden yüklenmek mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden yüklenmek midein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı üzere alanlara unutmak midein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir bağlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değteamültirilebilir ve birşunca ataşmanla da ferahletilebilir. Asıl üstelikşenler ekseri hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara bakarak oranla ceninisakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri de kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler midein yeğleme edilebilecek birşunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem de kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçmebdeak Ziraat’ın kayırıcı yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin icma ve balyalama teamüllemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması teamüllemlerini sağlayan bir makinedir. Üçmebdeak Ziraat olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yem muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği çağ hayvanın mazotü ve etinden randıman aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün besinleri birlik seferde alabilir ve daha elleme beslenebilir. Yem karmanın mimarilması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek daha elleme beslenmesine böylelikle daha lüks randıman almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile bile Yem Karma Makinaları da Üçmebdeak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Ziraat olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu üzere en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı gönç ve verimkâr bir tarımsal üretim midein cesim avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı midein önemli bir köprü teamüllevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha elleme durumlara gelmesi midein tarımsal dış satım noktasında Üçmebdeak Ziraat olarak bütün çaldatmaışanlamış olurımızın yardımsıyla bile
Üçmebdeak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir