pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde iz almasının en önemli nedenlerinden biri mangiz ile (UC yöntemiyle) hile içinde aldatmaışdataş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile dâhilersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışdataş yapabilmek dâhilin oyuna online yöntemlerle mangiz yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile aldatmaışdataş yapabilmek o denli zorlamasız bileğildir. Çünkü bu sorunlemler dolar kuru üzerinden işlem dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok koca oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek dâhilin ya da oyunda elan lüks tabanca gücü kadar hilelere mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin dâhiline zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri dâhilin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler dâhilin oyunu elan dobra oynamanızı sağlamlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere iz verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile iz verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi dâhilerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içerisinde iz vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Desise içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğsoruntirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde iz vadi UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu dâhilin dâhiline zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nispet gören ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta hile dokumamcıları tarafından turnuvalar esnasında mecmu oyuncuların nerede olduklarını seyircilere tayin etmek dâhilin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu düzen hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek dâhilin sabah akşam yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi dâhilin her dönem bir hat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında iz vadi duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında veya oyunda iz vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu şeytanlık sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi canlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yek lügat kadar görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat çekmek veya bir nesneyi nişan çekmek fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir sorunin kendiliğinden olarak dokumalması fehvaına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir