Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri mert iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse de rical için üretilen elan sadece modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının aşağıya kaymasını mâni olmak için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde gacı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya serlandı. Hatta unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri açıkça ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi payanda sağlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine muhik fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler dernek raksında çiftlere haremlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birşu denli mert dergisinde gacı vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de belde almaya serladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi zamanında de olduğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil olduğu kadar nezaketli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişdobra rahatsız etmemesi gerekir. Moda dalü bundan sonra jartiyeri hiç lime olarak satmanın yanı sıra birşu denli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşu denli üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen cihazı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak anbean liberalleşmeye muhik giden seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla müteallik olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya mesafe iletmek için aşağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içre özellikleri açısından tadil gösterse de taban serlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hiç başına yahut bir partnerle her yaştan in aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına bakarak seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına bakarak ihtiyaç, hayata nitelik vermek için bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu yahut mağazada biliş birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ahzüitalerinde bilinmeyen olduğu için satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten sefa saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla durmak bazı seks oyuncağı ahzüitalerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak kazanmak, işlemlevselliği üzerine marifet edinmeden satın kazanmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek için mefret çaba harcama etmelidirler. üste; bundan sonra vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan kızılışdoneş elan kolay ve palas olmaya serladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks varlıkında yaşanan sorunların tartışılması, hususşulması utanç duygusunu zaitrdığı için ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin sakimlığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar mizaç sorunu olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Sair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakarak tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel bol bolamat düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop ahzüitalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, varlıkına dinamiklık vermek, elan dobra bir orgazm durmak yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek için sex shoplardan kızılışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan ahzüitai memnu olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı kuruluşlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını korumak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında mefret vürutmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum muhik olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hiç şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işlemleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun sefa haritasını çıkarmakta olabildiğince koygun ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona bakarak devinim ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işlemin en kolay yolu. üste seks esnasında flört etmek çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en erdemli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar rahatsız edici olduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken münhalkazanmak için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız kuruluşn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir ket tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları elan dobra seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak dobra bir seksin sonu eforlü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir