Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üççıbanak Tarım, ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Eğin Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri sinein ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine munis olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Elverişli maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve barınma zeminını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel ekincilik hayata geçirmeye çıbanladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşılayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istek ve ekincilik bölümünün gitgide çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Uygulayım bilimi ile omuz omuza gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kabil ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste sadece ekincilik bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gitgide artmaktadır.

Üççıbanak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en uz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devimsel ve dermanlü âdemoğlu kaynağına sahip olan Üççıbanak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış valör sağlayan Üççıbanak Tarım; dolu Ar-Ge çalışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını baki yükseltmektedir. Temelli tekâmül ve sıfır günah üretim sistemi, Üççıbanak Tarım ürünlerinin hem vatan içre hem bile vatan dışında güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Tarım, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üççıbanak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin munis ve kararlı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve harbi bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile zait kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve feyizli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde daha az efor sarf ederek çok daha esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok daha esenlıklı kalır ve toprağınızdan daha aşkın yemiş ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha feyizli bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en mefret gereksinimlerı olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha feyizli gerilar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Tarım olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Eğin Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine yüklenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden yüklenmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da küşade bir hendek hafriyatsına dökmek sinein yaygın olarak kullanılır. Eğin yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden yüklenmek mümkündür. Eğin yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden yüklenmek sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı kabil alanlara dökmek sinein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıbayanlabilir bir ilişkilantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğaksiyontirilebilir ve birsonsuz babaşmanla da yaygınletilebilir. Temel deşenler genellikle hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakılırsa nispetle bağan maliyetleri ve çok uygunlükleri bile peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler sinein tercih edilebilecek birsonsuz üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak yarar esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üççıbanak Tarım’ın peş yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin derç ve balyalama aksiyonlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması aksiyonlemlerini sağlayan bir makinedir. Üççıbanak Tarım olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi kompozit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği bugün efsaneviın sütü ve etinden mahsul alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm gıdaları bir numara seferde alabilir ve daha uz beslenebilir. Yeygi karmanın bünyelması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek daha uz beslenmesine böylece daha aşkın mahsul almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yeygi Katışık Makinaları da Üççıbanak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Tarım olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı verimli ve feyizli bir zirai üretim sinein mefret avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı sinein önemli bir köprü aksiyonlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha uz durumlara gelmesi sinein zirai dış satım noktasında Üççıbanak Tarım olarak tüm çalışanlamış olurımızın katkısıyla omuz omuza
Üççıbanak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir